91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Serwis drzwi i bram garażowych

W salonie Maxa w Szczecinie służymy Państwu pomocą na każdym etapie – podczas dokonywania wyboru drzwi, przeprowadzania montażu produktów Gerda, a także w przypadku ich awarii. Prowadzimy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis Gerda. Sprzedajemy też części do drzwi wejściowych tej firmy. Dzięki temu w przypadku naprawy nie musicie państwo tracić czasu na poszukiwanie detali w innych sklepach.

Produkty Gerda montujemy i dystrybuujemy od wielu lat. Dlatego naszych pracowników wyróżniają doświadczenie oraz doskonała znajomość systemów stosowanych w bramach garażowych i drzwiach zewnętrznych Gerda. Dzięki temu każda naprawa jest wykonywana sprawne i kompleksowo.

Najczęściej wykonywane prace to:

  • naprawa drzwi wejściowych do domów poprzez wymianę uszkodzonych paneli,
  • regulacja drzwi,
  • awaryjne otwieranie drzwi,
  • wymiana zamków oraz wkładek.

Serwis Gerda jest najlepszym wsparciem w przypadku awarii. Serwisanci w firmach zewnętrznych nie zawsze mają odpowiednie doświadczenie czy kwalifikacje. Dlatego ich wybór oznacza ryzyko, że skomplikowane zabezpieczenia nie tylko nie zostaną naprawione, ale też mogą zostać zniszczone przez niewłaściwe postępowanie. Jeśli więc macie Państwo problem z drzwiami czy ich zamykaniem, zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu w Szczecinie.

 

Wystarczy wysłać zgłoszenie e-mailem lub zadzwonić.

tel. 91 812 00 39

e-mail: maxa@abra.szczecin.pl

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl