91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Wkładki do drzwi

Wkładki do drzwi czy też do zamków, mają różną konstrukcję i zazwyczaj są unikalne. Dzięki temu współpracują tylko z konkretnym kluczem o charakterystycznym kształcie. Stopień skomplikowania mechanizmu wkładki do drzwi decyduje o poziomie bezpieczeństwa. Niektóre modele są opatentowane, a dorobienie do nich dodatkowego klucza wymaga specjalnego pozwolenia.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo bębenkowe i cylindryczne wkładki do drzwi. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji są to elementy uniwersalne. Można w nie wyposażyć m.in. drzwi zewnętrzne. Są również niezastąpione, kiedy konieczna jest naprawa drzwi po złamaniu klucza lub próbie ich wyważenia.

Wkładki współpracują z wpuszczanymi lub nawierzchniowymi zamkami do drzwi. Modele wyprodukowane przez firmę Gerda są uruchamiane kluczem i zwiększają stopień zabezpieczenia drzwi wejściowych przed włamaniem. Proponujemy mosiężne lub niklowane wkładki z pokrętłem lub modele dwustronne otwierane jedynie kluczem. Oba modele oferujemy w szerokiej gamie rozmiarów oraz o różnym stopniu bezpieczeństwa. Wkładki do drzwi Gerda, dzięki najwyższej jakości wykonania, dają gwarancję bezpieczeństwa. Dodatkowo są zabezpieczone przed otwarciem metodą „bumpingu”. Dokładne informacje znajdą Państwo w opisach poszczególnych produktów.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl