91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Drzwi zewnętrzne - drzwi wejściowe doświetla i Duo


Firma Gerda, której wyroby znajdą Państwo w naszym salonie, produkuje również drzwi 2-skrzydłowe (zwane DUO) oraz drzwi z doświetlami bocznymi i górnymi. Bogactwo dostępnych wzorów i kolorów pozwoli dopasować drzwi wejściowe do fasady domu, stylu w jakim jest urządzony oraz gustu właścicieli. Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami oferowanych przez nas modeli.


Wszystkich klientów marzących o jasnym przedpokoju, który będzie też wydawał się optycznie bardziej przestronny, zachęcamy do zakupienia drzwi wyposażonych w doświetla. Szyby umieszczone po bokach i/lub nad drzwiami zewnętrznymi wpuszczają światło słoneczne, dając efekt widnego przedsionka czy przedpokoju. Warto też wspomnieć o walorach estetycznych takich drzwi. Dzięki nim budynek wygląda stylowo oraz zachwyca wszystkich gości oraz przechodniów. Zapraszamy do naszego salonu w Szczecinie, chętnie opowiemy o szczegółach i udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.


W naszej ofercie znajdą Państwo również wiele przydatnych akcesoriów, takich jak wkładki oraz zamki do drzwi. Oferujemy również profesjonalny serwis drzwi Gerda. Zapraszamy do salonu Maxa!

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl