91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Drzwi wejściowe do mieszkań

Drzwi wejściowe do mieszkania stanowią swoistą barierę, która oddziela świat zewnętrzny od domowego zacisza. Mieszkając w zbiorowym budownictwie, trzeba się liczyć z tym, że każdego dnia po schodach będzie się przemieszczać wielu sąsiadów oraz ich gości. Kiedy mijają Państwa mieszkanie, z pewnością nie powinni słyszeć Waszych rozmów. Drzwi do mieszkania powinny też chronić Państwa przed dźwiękami z zewnątrz.

Dlatego proponujemy Państwu stalowe drzwi wejściowe Gerda o bardzo wysokim stopniu izolacji akustycznej. Dzięki umieszczeniu w konstrukcji skrzydła płyty dźwiękochłonnej uzyskano parametr wyciszenia od 40 dB do 47 dB, gdzie norma to 27-30 dB. Wszystkie drzwi Premium (w odróżnieniu od drzwi Comfort) mają górny zamek atestowany z chronionym szyldem, grubsze rygle w zamku głównym oraz podwójne uszczelnienie. Grubość metalowych skrzydeł Premium wynosi 60 mm, a panelowych 78 mm.

Niektóre modele są wyposażone również w zamki centralne i pomocnicze, które gwarantują wysoki stopień ochrony antywłamaniowej zarówno drzwi do mieszkań, jak i do domów

Gerda – gwarancja dobrego wyboru

Firma Gerda to synonim solidności, wytrzymałości i bezpieczeństwa, jak również ciekawej stylistyki. W ofercie tego producenta znajdą Państwo wyroby, które wyróżnia ciekawa kolorystyka. Dzięki temu dopasujecie drzwi wejściowe do aranżacji mieszkania. Zapraszamy do salonu drzwi Maxa – zapewniamy fachowe usługi z zakresu montażu, a także profesjonalny serwis wszystkich produktów marki Gerda.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl