91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Drzwi wejściowe do domu

Od drzwi wejściowych do domu wymaga się nieco innych parametrów niż te, jakimi charakteryzują się drzwi do mieszkania. Modele zewnętrzne są narażone na działanie czynników atmosferycznych i muszą zapobiegać przedostawaniu się zimnego powietrza do domu. Ważny jest zatem współczynnik przenikania ciepła, który w drzwiach panelowych wynosi od 1,1 do 1,3 W/m2K.

Drzwi Gerda w klasie RC3 dają również gwarancję bezpieczeństwa. Wbudowany zamek centralny oraz zamki dodatkowe tworzą solidny i sprawdzony system antywłamaniowy. W zależności od modelu mogą być wypełnione płytą z ekologicznego polistyrenu spienionego EPS lub też bezfreonową pianą poliuretanową. Wszystkie produkty są wyposażone w ościeżnicę PERFOTHERM oraz podwójne uszczelnienie. W efekcie zapewniają maksymalną ochronę przed utratą ciepła. Korpus skrzydła jest wykonany ze stalowej ocynkowanej blachy oraz okładzin panelowych. Dzięki temu każdy model drzwi oferujemy w pełnej gamie kolorystycznej oraz w różnych wzorach: nowoczesnych lub klasycznych, z szybkami lub tłoczeniami. To pozwala na optymalne dopasowanie drzwi do elewacji, stylu domu oraz sprawia, że drzwi zewnętrzne stają się prawdziwą ozdobą budynku.

Montaż i serwis drzwi zewnętrznych

W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite drzwi wejściowe do domów marki Gerda. W parze z zaawansowaną konstrukcją takich drzwi musi iść odpowiedni, ciepły montaż. Wykonają go dla Państwa nasi doświadczeni specjaliści. Prowadzimy także profesjonalny serwis, dzięki któremu naprawa drzwi nie będzie żadnym problemem. Zadbamy zarówno o ich sprawność, jak i o wymianę czy serwisowanie bezpiecznych, markowych zamków. Poszukując drzwi wejściowych, warto postawić na sprawdzonego producenta. My jako specjaliści wybieramy drzwi Gerda.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl