91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Bramy garażowe

Garaż chroni samochód przez zakusami złodziei czy szkodliwym działaniem czynników środowiskowych. Często jest też przydatnym pomieszczeniem gospodarczym, domowym warsztatem czy miejscem, w którym można bezpiecznie wysiąść z pojazdu bez narażania się na chłód i opady. Aby dobrze spełniał swoją funkcję, musi być wyposażony w odpowiednią bramę. Bramy garażowe różnią się konstrukcją i sposobem zamykania. Wybór właściwego modelu jest uzależniony od czynników takich jak wielkość garażu i samochodu, wymiary wjazdu czy dostępna przestrzeń pod sufitem. Jednym z dostępnych rozwiązań są bramy segmentowe ­– wygodne w obsłudze, dyskretne po otwarciu i niewymagające przestrzeni przed garażem.

Nowoczesne bramy garażowe Gerda stanowią ważną część naszej oferty. Polecamy bramy segmentowe, zbudowane z paneli połączonych przy pomocy zawiasów. Panele są tworzone z blachy ocynkowanej poszytej blachą stalową oraz wykończone okleinami. Podczas otwierania skrzydło przesuwa się ku górze po prowadnicach i układa równolegle do sufitu garażu. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne oraz idealne dla tych z Państwa, którzy mają mało miejsca na podjeździe. Sprawdza się także na posesjach, na których garaż wychodzi bezpośrednio na ulicę. Otwieranie bramy nie wymaga dodatkowego miejsca na manewrowanie skrzydłem. Bramy segmentowe wykazują również dużą szczelność. Dlatego z powodzeniem mogą być stosowane w garażach ogrzewanych.

Bramy segmentowe – trwałe i niezawodne

Bramy garażowe Gerda cieszą się dużym uznaniem wśród klientów – są cenione głównie za funkcjonalność oraz wysoki komfort użytkowania. Nowoczesne i trwałe bramy segmentowe wykazują odporność na wiatr o sile 120 km/h. Ich wymiary są dobierane indywidualnie do każdego otworu z dokładnością do 5 mm. Dopasowanie modelu nie wymaga dodatkowej dopłaty. Dzięki dużej precyzji produkcji solidna konstrukcja dokładnie przylega do ściany, nie odkształca się i nie zakłóca działania mechanizmu otwierającego. Natomiast w przypadku usterki czy awarii bramy segmentowe z naszej oferty są również objęte profesjonalnym serwisem Gerda.

Nasze bramy garażowe to zdecydowanie inwestycja na lata. Jeśli zależy Państwu na tym, by zapewnić posesji odpowiedni poziom bezpieczeństwa, a zarazem by dobrze się ona prezentowała, wybór wydaje się oczywisty. Dobrze dobrana brama garażowa powinna stanowić spójną całość z budynkiem i wyglądem jego elewacji. Oferowane przez nas modele wyposażone są w sprawdzone już przez wielu użytkowników rozwiązania, gwarantujące ich niezawodne działanie. Te produkty stanowią dobry przykład udanego mariażu tradycji z nowoczesnością.

Wszystkich zainteresowanych bramami garażowymi, a szczególnie klientów ze Szczecina i okolic, zapraszamy do kontaktu – chętnie wesprzemy Państwa podczas dokonywania wyboru oraz zapewnimy profesjonalny montaż.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl