91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Drzwi do domu – Thermo i Optima


Chociaż wnętrze domu zapewnia podobny komfort i prywatność jak mieszkanie w zbiorowym budownictwie, zabezpieczenie go wymaga stosowania solidniejszych i trwalszych rozwiązań. W przeciwieństwie do lokalu w bloku, w otoczeniu wolnostojącego domu jednorodzinnego nikt nie zwróci uwagi na nieproszonych gości. Dlatego drzwi do domu muszą być wykonane z wytrzymałych materiałów i wyposażone w solidne zabezpieczenia. Dobrym wyborem są drzwi antywłamaniowe. Są one zaopatrzone w specjalne zamki do drzwi oraz dodatkowe bolce antywyważeniowe i inne elementy ochronne.


W ofercie firmy Maxa znajdują się również wejściowe drzwi do domu. Spełniają one wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i ochrony przed włamaniem. Na tym jednak nie kończą się ich zalety. Ze względu na oszczędność energii nowe drzwi powinny chronić wnętrze budynku przed utratą ciepła. Takie właśnie są modele Thermo i Optima. Ich skrzydła wypełnia ekspandowany polistyren z domieszką grafitu. Dodatkowo skrzydło Thermo ma przegrodę termiczną. W zależności od wymaganego współczynnika przenikalności cieplnej, są stosowane odpowiednio ciepłe ościeżnice: Alutherm (od 0,79 W/m2K), Duotherm (od 0,90 W/m2K) i Perfotherm (od 1,09 W/m2K). Całość zamyka ciepły próg. Wszystkie wejściowe drzwi do domu są dostępne w 12 kolorach i wielu wzorach. Do wyboru są skrzydła o grubości 60 mm i 75 mm.


Oprócz drzwi do domów oraz mieszkań oferujemy systemy zamykania. Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty naprawy oraz serwisowania drzwi Gerda.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl