91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Bezpłatny pomiar zamów bezpłatny pomiar

Drzwi wewnętrzne

Największą część naszego asortymentu stanowią drzwi wejściowe do mieszkań i domów marki Gerda, jednak nasza oferta obejmuje również drzwi wewnętrzne.

Drzwi wewnętrzne mają przede wszystkich być funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu – ich zadaniem jest ochrona przed hałasem dobiegającym z innych części domu oraz zapewnienie prywatności w poszczególnych pomieszczeniach. Nie bez znaczenia pozostają jednak walory estetyczne – klienci dużą wagę przywiązują do kolorystki, wzorów i wykończenia, ponieważ drzwi pokojowe stanowią integralny element aranżacji wnętrz. Dlatego w naszej ofercie gromadzimy produkty będące połączeniem najwyższej jakości i bogatego wzornictwa. Chcemy, aby drzwi w Państwa domu służyły przez lata oraz zaskakiwały designem. Troszcząc się o zróżnicowane gusta i potrzeby klientów, proponujemy drzwi w klasycznym stylu, o uniwersalnym wykończeniu lub w nowoczesnej stylistyce. W naszym salonie drzwi w Szczecinie macie możliwość przebierania we wszystkich wzorach oklein.

 

Możemy Państwu zaproponować zakup drzwi pokojowych Porta, DRE i Pol-skone. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą wzorów i kolorów oraz do wyboru drzwi, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania estetyczne i jakościowe. 

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl