91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Drzwi wewnętrzne

 

Największą część naszego asortymentu stanowią drzwi wejściowe do mieszkań i domów marki Gerda. Oferta obejmuje jednak również drzwi wewnętrzne.

 

Drzwi pokojowe powinny przede wszystkim być funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Ich zadaniem jest ochrona przed hałasem dobiegającym z innych części domu oraz zapewnienie prywatności w poszczególnych pomieszczeniach. Nie bez znaczenia pozostają jednak walory estetyczne. Ponieważ drzwi wewnętrzne stanowią integralny element aranżacji wnętrz, klienci dużą wagę przywiązują do kolorystki, wzorów i wykończenia. Dlatego w naszej ofercie gromadzimy produkty, które łączą najwyższą jakość wykonania z atrakcyjnym designem. Chcemy, aby drzwi pokojowe w Państwa domu służyły przez lata oraz zaskakiwały wzornictwem. Troszcząc się o zróżnicowane gusta i potrzeby klientów, proponujemy drzwi w klasycznym stylu, o uniwersalnym wykończeniu lub w nowoczesnej stylistyce. W naszym salonie drzwi w Szczecinie macie Państwo możliwość wybierania spośród wielu wzorów oklein.

 

Mogą Państwo u nas dokonać zakupu drzwi pokojowych Porta, DRE i Pol-skone. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą wzorów i kolorów. Polecamy drzwi wewnętrzne, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania estetyczne i jakościowe.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl