91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Drzwi wejściowe uniwersalne

 

W ofercie naszego salonu drzwi w Szczecinie mamy również propozycję dla klientów, którym nie zależy na konkretnych funkcjach związanych z warunkami użytkowania – drzwi zewnętrzne uniwersalne. Charakteryzują je wysoka wytrzymałość i rozsądna cena. Zaletą takich modeli jest też wszechstronność – mogą być zamontowane zarówno w mieszkaniu w bloku, jak i w domu. Zastosowano w nich uniwersalne rozwiązania technologiczne i wyposażenie, które występuje w innych typach drzwi Gerda. Ich charakterystyczne elementy to m.in.: płyta z polistyrenu spienionego EPS o bardzo dobrych parametrach izolacyjno-akustycznych, stalowe, laminowane blachy poszycia, wzmocnienia drewniane czy bolce antywyważeniowe.

 

Nowoczesna stylistyka i wysoka trwałość

 

Przez lata użytkowania drzwi zewnętrzne nie niszczeją i świetnie spełniają swoje funkcje. Klienci cenią sobie ich stylistykę oraz bogate wzornictwo i kolory, które trafiają nawet w najbardziej wyszukane gusta. Warto docenić również stosowane w ich konstrukcji zamki Gerda, które w znacznym stopniu chronią przed niepożądanymi gośćmi.

Zapraszamy do zapoznania się z konkretnymi modelami drzwi zewnętrznych uniwersalnych z naszej oferty – wybór odpowiednich drzwi do domu czy mieszkania w ogromny sposób wpływa na energooszczędność i bezpieczeństwo domowników. Dlatego warto sięgnąć po pomoc profesjonalistów.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl