91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Drzwi wejściowe do mieszkań Star 60

Drzwi wejściowe do mieszkań

Drzwi wejściowe do mieszkania powinny przede wszystkim zapewnić prywatność. Ważne jest, aby nie przedostawały się wszystkie odgłosy. Proponujemy Państwu stalowe drzwi Gerda o bardzo wysokim stopniu izolacji akustycznej. Dzięki umieszczeniu w konstrukcji skrzydła płyty dźwiękochłonnej uzyskano parametr wyciszenia od 40 dB do 47 dB. Norma to 27-30 dB. Wszystkie drzwi Premium posiadają (w odróżnieniu od drzwi Standard) górny zamek atestowany z chronionym szyldem, grubsze rygle w zamku głównym, podwójne uszczelnienie oraz nowoczesny próg drewniany. Grubość metalowych skrzydeł Premium wynosi 60 mm, a panelowych 78 mm.

Niektóre modele wyposażone są również w zamki centralne i pomocnicze, które gwarantują wysoki stopień ochrony antywłamaniowej.

Gerda – gwarancja dobrego wyboru

Firma Gerda to synonim solidności, wytrzymałości i bezpieczeństwa, jak również ciekawej stylistyki. W ofercie tego producenta znajdą Państwo wyroby, które wyróżnia bogate wzornictwo i ciekawa kolorystyka. Dzięki temu dopasujecie drzwi wejściowe do aranżacji mieszkania. Zapraszamy do salonu drzwi Maxa – zapewniamy fachowe usługi z zakresu montażu, a także profesjonalny serwis drzwi.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl