91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Drzwi wejściowe do mieszkań

Drzwi wejściowe do mieszkania powinny przede wszystkim zapewnić prywatność. Ważne jest, aby nie przedostawały się wszystkie odgłosy. Proponujemy Państwu stalowe drzwi Gerda o bardzo wysokim stopniu izolacji akustycznej. Dzięki umieszczeniu w konstrukcji skrzydła płyty dźwiękochłonnej uzyskano parametr wyciszenia od 40 dB do 47 dB. Norma to 27-30 dB. Wszystkie drzwi Premium posiadają (w odróżnieniu od drzwi Standard) górny zamek atestowany z chronionym szyldem, grubsze rygle w zamku głównym, podwójne uszczelnienie oraz nowoczesny próg drewniany. Grubość metalowych skrzydeł Premium wynosi 60 mm, a panelowych 78 mm.

Niektóre modele wyposażone są również w zamki centralne i pomocnicze, które gwarantują wysoki stopień ochrony antywłamaniowej.

Gerda – gwarancja dobrego wyboru

Firma Gerda to synonim solidności, wytrzymałości i bezpieczeństwa, jak również ciekawej stylistyki. W ofercie tego producenta znajdą Państwo wyroby, które wyróżnia bogate wzornictwo i ciekawa kolorystyka. Dzięki temu dopasujecie drzwi wejściowe do aranżacji mieszkania. Zapraszamy do salonu drzwi Maxa – zapewniamy fachowe usługi z zakresu montażu, a także profesjonalny serwis drzwi.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl