91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Drzwi wejściowe do mieszkań Comfort 60

Drzwi wejściowe do domu

Od drzwi wejściowych do domu wymaga się nieco innych parametrów niż te, jakimi charakteryzują się drzwi do mieszkania. Modele zewnętrzne są narażone na działanie czynników atmosferycznych i muszą zapobiegać przedostawaniu się zimnego powietrza do domu. Ważny jest zatem współczynnik przenikania ciepła, który w drzwiach panelowych wynosi od 1,1 do 1,3 W/m2K.

Drzwi Gerda w klasie RC3 dają również gwarancję bezpieczeństwa. Wbudowany zamek centralny oraz zamki dodatkowe tworzą solidny i sprawdzony system antywłamaniowy. W zależności od modelu mogą być wypełnione płytą z ekologicznego polistyrenu spienionego EPS lub też bezfreonową pianą poliuretanową. Wszystkie produkty są wyposażone w ościeżnicę PERFOTHERM oraz podwójne uszczelnienie. W efekcie zapewniają maksymalną ochronę przed utratą ciepła. Korpus skrzydła jest wykonany ze stalowej ocynkowanej blachy oraz okładzin panelowych. Dzięki temu każdy model drzwi oferujemy w pełnej gamie kolorystycznej oraz w różnych wzorach: nowoczesnych lub klasycznych, z szybkami lub tłoczeniami. To pozwala na optymalne dopasowanie drzwi do elewacji, stylu domu oraz sprawia, że drzwi zewnętrzne stają się prawdziwą ozdobą budynku.

Montaż i serwis drzwi zewnętrznych

W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite drzwi wejściowe do domów marki Gerda. W parze z zaawansowaną konstrukcją takich drzwi musi iść odpowiedni, ciepły montaż. Wykonają go dla Państwa nasi doświadczeni specjaliści. Prowadzimy także profesjonalny serwis, dzięki któremu naprawa drzwi nie będzie żadnym problemem. Zadbamy zarówno o ich sprawność, jak i o wymianę czy serwisowanie bezpiecznych, markowych zamków. Poszukując drzwi wejściowych, warto postawić na sprawdzonego producenta. My jako specjaliści wybieramy drzwi Gerda.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl