91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Drzwi wejściowe do domu panelowe

Drzwi wejściowe do domu

 

Od drzwi wejściowych do domu wymaga się nieco innych parametrów niż od drzwi wejściowych do mieszkania, ponieważ narażone są one na działanie czynników atmosferycznych imuszą zapobiegać przedostawaniu się zimnego powietrza do domu. Ważny zatem jest współczynnik przenikania ciepła, który w drzwiach panelowych wynosi od 1,1 do 1,3 W/m2K.

 

Drzwi Gerda CX i SX to również bezpieczeństwo. Mają wbudowany zamek centralny oraz zamki dodatkowe, co tworzy solidny i sprawdzony system antywłamaniowy. W zależności od modelu mogą być wypełnione płytą z ekologicznego polistyrenu spienionego EPS  lub też pianą poliuretanową bezfreonową. Wszystkie produkty wyposażona są w ościeżnicę PERFOTHERM oraz  podwójne uszczelnienie, co gwarantuje ich maksymalną ochronę przed utratą ciepła. Korpus skrzydła wykonany jest ze stalowej ocynkowanej blachy oraz okładzin panelowych – dzięki temu każdy model drzwi dostępny jest w pełnej gamie kolorystycznej oraz w różnych wzorach: nowoczesnych lub klasycznych, z szybkami lub tłoczeniami. To pozwala na optymalne dopasowanie drzwi do elewacji, stylu domu oraz sprawia, że drzwi zewnętrzne są prawdziwą ozdobą budynku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi wejściowych do domów. W parze z konstrukcją drzwi wejściowych musi iść odpowiedni ciepły montaż, który Państwu zapewniamy. Dlatego też, poszukując drzwi wejściowych, należy postawić na sprawdzonego producenta, my jako specjaliści wybieramy drzwi Gerda.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl