91 812 00 39,      601 715 251

  ul. Staromłyńska 20   Szczecin

  maxa@abra.szczecin.pl

Bramy garażowe

 

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to nie jedyne produkty w naszej ofercie. Wzbogaciliśmy ją również o nowoczesne bramy garażowe Gerda. Polecamy bramy segmentowe, zbudowane z paneli połączonych przy pomocy zawiasów. Panele są tworzone z blachy ocynkowanej poszytej blachą stalową oraz wykończone okleinami. Brama otwiera się, a przesuwając się ku górze i po prowadnicach, niejako „chowa się” pod sufitem garażu. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne oraz idealne dla tych z Państwa, którzy mają mało miejsca na podjeździe. Sprawdza się także na posesjach, na których garaż wychodzi bezpośrednio na ulicę. Otwieranie bramy nie wymaga dodatkowego miejsca na manewrowanie skrzydłem. Bramy segmentowe wykazują również dużą szczelność, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane w garażach ogrzewanych.

 

Bramy segmentowe – trwałe i niezawodne

 

Bramy Gerda cieszą się dużym uznaniem wśród klientów – są cenione głównie za funkcjonalność oraz komfort użytkowania. Nowoczesne i trwałe bramy segmentowe wykazują odporność na wiatr o sile 120 km/h. Ich wymiary są dobierane indywidualnie do każdego otworu z dokładnością do 5 mm bez dopłaty. Dzięki dużej precyzji produkcji konstrukcja nie tylko dokładnie przylega do ściany, ale też nie odkształca się i nie zakłóca działania mechanizmu otwierającego.

Wszystkich zainteresowanych bramami garażowymi, a szczególnie klientów ze Szczecina i okolic, zapraszamy do kontaktu – chętnie wesprzemy podczas dokonywania wyboru oraz zapewnimy profesjonalny montaż. Bramy segmentowe Gerda z naszej oferty są również objęte profesjonalnym serwisem.

Abra | projekt i wykonanie mmCreation.pl